Otomasyon Uygulamaları

Projelendirme ve
Taahhüt

Endüstriyel Elektrik Otomasyon Ürün Satış

Uygulama Arıza Bakım

AG-OG Projeleri ve Enerji Otomasyonu

Endüstriyel Otomasyon Çözüm Ortaklığı
İşletmenizin ihtiyacı olan otomasyon uygulamaları için sizlerin isteği doğrultusunda senaryo oluşturularak, gerekli projenin oluşturulması teknik dokümanların hazırlanması ürün ve sistemin spesifik özelliklerinin siz müşterilerimizin bilgisine sunularak uygulamanın startını oluşturmak

Mevcut çalışan makine ve sistemin çalışma şartları, verimlilik, randıman ve kullanabilirlik kriterlerini maksimum seviyeye çıkarabilmek için sistem önerilerinde bulunmak. Bu güne kadar sektörel bazda edindiğimiz tecrübe ve birikimlerimizi size faydalı olabilecek düzeyde işletmenize yansıtmak.

İşletmeniz de ileriye dönük endüstriyel elektrik elektronik otomasyon projeleriniz için yatırım öncesi fizibite partnerliği, keşif saha çalışmaları ve uygulama için proje hazırlama şartname oluşumu ve teklif te bulunmak.

PROJELENDİRME VE UYGULAMA ADIMLARI
Projenin uygulama yerinde saha çalışmaları ya da çalışan sistemin üretiminin izlenmesi eksik ya da yenileme yapılacak kısmın mekanik özellikleri, sıcaklık faktörü çalışma ortamının belirlenmesi. Yeni yapılacak sistemin mevcut sisteme uygunluğu elektriksel güç öçümlerinin yapılması. Bu Detayların tespit edilmesinden sonra müşterilerimizin uygulama hakkındaki taleplerinin alınması. Talepler ve mevcut sistem ya da sahanın detaylarının bir araya getirilerek kullanılacak ürün ya da ürünlerin tespiti. Öngördüğümüz ya da müşterilerimizin taleplerine bağlı kalarak sistemin projelendirilmesi
Eplan otocat çizimlerinin ardından maliyet raporu ile birlikte müşterilerimizle ortak hedef tespitlerinin yapılması. Kabul edilen projelerin pano üretim ve montaj ekibine verilerek üretimin başalaması kendi atölyelerimizde tüm testlerinin yapılması, sistemin nakil edilmesi montajı devreye alınması ve sistem ile ilgili personele eğitim verilmesi.