Otomasyon Uygulamaları


Projelendirme ve Taahhüt

Endüstriyel Elektrik Otomasyon Ürün Satış

Uygulama Arıza Bakım

AG-OG Projeleri ve
Enerji Otomasyonu

Endüstriyel Otomasyon Çözüm Ortaklığı
Şirketimiz  enerji  ve izleme sistemleri ile ilgili ciddi projelere imza atmıştır.AG   VE OG sistemlerinde ileri teknoloji ürünlerini kullanarak daha güvenilir ve daha kolay montaj edilebilen sistemleri seçmiştir.tecrübeli ve  deneyimi personeli ile sıfır kaza ile projelerini tamamlamaktadır.

AG
Ag panoları ve kompanzasyon sistemleriniz için tesisinizin ihitiyacı olan gücün tespiti enerji gerelim düşüm hesaplarının yapılması ihtiyacınız olan OG tesisinin tarsımı ve projelendirilmesi.

OG
OG sistemleriniz için projelendirme enerji müsaadesi ürün tespiti saha çalışmaları montaj test, geçici kabul ve kabul işlemlerini takibini yaparak elektrik aboneliğinizle sonuçlandırmaktadır.

Enerji izleme ve otomasyonu
Enerjinizi tüketiminizi ve takibini artık siz yapıyorsunuz.
Enerji ünitelerine kurduğumuz sistemlerle:
İşletme akım izleme anlık yük görme anlık cosQ izleme kompanzasyon ünitenizin durumunu görebilme faz kontrolünün tam sağlanması ve istenir ise harmonik kontrollerinin yapılmasını sağlıyoruz.
Sitemdeki enerji analizatörleri ile tüm teknik detayların anlık görülmesi PC ortamına taşınmasını sağlıyoruz.
Elektrik tüketiminizin hangi saatler arası kaç kw /h olduğunun kayıtlarının tutulması. Yanlış veya hatalı kompanzasyon yüzünden gereksiz cezaların ödenmemesini sağlıyoruz.